Contact

Kontaktinformasjon

Pirbadet
Stiftelsen Trondheim Pirbad Havnegata 12 7010 Trondheim
Telefon: 73 83 18 00
E-mail: firmapost@pirbadet.no

Kontaktpersoner:

CEO: Annikken Sandberg
Mobile: 932 35 400 / annikken@pirbadet.no

Administration: Laila Sundseth
Telephone. 73 83 18 02 / laila@pirbadet.no

Professional leader: Oddvar Mæhle
Mobile: 98 67 84 19 / oddvar@pirbadet.no

Technical leader: Kjetil Øvretveit
Mobile: 92 86 79 47 / kjetil@pirbadet.no

Personnel: Liv Stoksund
Mobile: 48 26 55 81 / liv@pirbadet.no

Food & Beverage: Monica Anita Jackobsen
Telephone: 73 83 18 20 / monica@pirbadet.no